הפקת אירועים בים, מסיבות וימי כיף בחוף בצת


סביבת הים היא אחת מן הסביבות האהובות ביותר על רוב האנשים וקשה למנות את כל הסיבות לכך. החל מהיופי הנוצץ של הים והרגיעה שהגלים שלו משרים עלינו, ועד למזג האוויר הנוח שתמיד כולל רוחות מלטפות ונעימות ונינוחות מלחיים.

כך קורה שיותר ויותר אנשים בוחרים לקיים את האירוע שלהם בים ובאופן הזה הם יכולים לרתום את כל היתרונות של חוף הים כדי לשדרג ולייפות את האירוע שלהם.

אך בעוד שהפקת האירוע בים עשויה להיות משימה מאתגרת, קבוצת סער חי מציעה שירותי הפקה מלאים שיכולים לסייע לחוגגים להפיק את האירוע שלהם מאפס וליהנות מחוויה יוצאת דופן.

אירוע מושלם תחת קורת גג אחת

הפקת אירוע בים עשויה להיות מאתגרת, כאשר יש צורך לדאוג באופן עצמאי לכל האלמנטים השונים עבור האירוע ולעשות כל זאת באופן מחושב שיבטיח את נוחות והנאת המוזמנים.

קבוצת סער חי עוסקת בהפקות אירועים מכל סוג לאורך שנים ארוכות תוך התמחות בסביבות כמו הבריכה וחוף הים, וכך היא יכולה לסייע בהפקת האירוע על כל חלקיו.

באופן הזה, אין צורך בהתקשרות עם שלל שירותים וספקים שונים – ואף לא לקיים בדיקה עצמאית ארוכה ומייגעת של חופים ייעודיים.

באמצעות פנייה פשוטה לקבוצת סער חי, ניתן להבטיח אירוע מלא שיכלול את כל האלמנטים הנדרשים ואף יותר.

רוצים לארגן מסיבה או יום כיף בים? מעולה!

להצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד, מלאו את השדות הבאים.

בחירת החוף לאירוע

כחלק מן השירות הבסיסי של קבוצת סער חי, ייבחר חוף ים ייעודי עבור האירוע, כאשר האפשרות הפופולרית ביותר היא חוף בצת הנמצא צפונית מנהריה.

החוף עבור האירוע נבחר על פי מספר פרמטרים שיש בהם להבטיח אירוע שלא יהיה רק אסתטי ומהנה מבחינת הנוף שלו, אלא יהיה גם נוח ונעים עבור המשתתפים:

  • חזות: חוף הים שייבחר לאירוע יהיה חוף אשר יתאים בטבעו לאופי האירוע, הן מבחינת הגודל שלו כך שיוכל לשכן את כל המשתתפים, אך גם מבחינת האווירה השוררת בו והנוף בו הוא מצוי.
  • מתקנים: החופים בהם פועלת קבוצת סער חי הם חופים הכוללים את כל המתקנים הנדרשים עבור פעילות נוחה עבור המשתתפים – בין האלמנטים הללו ניתן למנות נוכחות של מלתחות ושירותים בחוף, פעילות של קיוסק, דרכי גישה נוחות ועוד.
  • יעד: קבוצת סער חי פועלת במספר חופים לאורך רצועת החוף בארץ, כך שיהיה ניתן להתאים את יעד האירוע על פי הנוחות והצרכים של המשתתפים.
  • לינה: במסגרת השירותים של קבוצת סער חי בהפקת האירוע, נבחר חוף ים שיכול לאפשר לינה בו או בסמוך אליו, וכך ניתן לקיים את האירוע גם בשעות הלילה.

פעילויות ואטרקציות לאירוע

כדי להבטיח אירוע מלא ושלם שיכלול שלל אלמנטים מהנים שישדרגו את החוויה, קבוצת סער חי מציעה אפשרויות רבות ומגוונות לפעילויות ולאטרקציות נלוות.

האפשרויות הנלוות הללו כוללות ברי הסעדה נוספים, אלמנטים לשיפור האווירה והחוויה ואף הפעלות שונות.

בעוד שכל מבחר האטרקציות והתוספות של ענבל שירותי חברה הוא ארוך ומגוון למדי, להלן כמה מן המרכזיות שבהן:

  • די ג’יי: להפעלת מוזיקה ולהרקדה של המשתתפים.
  • ברי מזון: בר מטוגנים, בר מתוקים, מכונות פופקורן וסוכר.
  • מתנפחים: מתקנים מתנפחים לחוף ואף למים.
  • הפעלות לילדים: מפעילים מקצועיים לקיום תחרויות והפעלות שונות עבור ילדים.
  • צלם מגנטים: לצילום האירוע.
  • מעצב בלונים: מעצב מקצועי להכנת בלונים.

שאלות נפוצות

אילו אירועים ניתן לקיים על חוף הים?

ניתן לקיים כמעט כל סוג של אירוע על חוף הים, וחברת ענבל מתמחה בסוגים רבים של אירועים.

ביניהם, חתונה על הים, מסיבת רווקות בים, ימי הולדת, חגיגות בני ובנות מצווה, אירועים לכיתות, לקייטנות ולקבוצות, ערבי גיבוש, אירועי חברה ועוד.

האם האירועים כוללים שירותי הצלה?

כמובן! קבוצת סער חי שמה דגש מרכזי על בטיחות המשתתפים באירוע, ובמסגרתו נבחר חוף ים שיש בו שירותי הצלה ומתן עזרה ראשונה מקצועיים.

מה תקציב אירועים בחוף הים?

אין תקציב אחיד לאירועים על חוף הים של קבוצת סער חי, כך כדי להעניק אפשרויות הרחבה רבות ומגוונות ככל הניתן לצד האפשרות לשמירה על אירוע בעל תקציב צנוע.

באופן הזה ניתן לקיים אירוע על חוף הים שיתאים למסגרות תקציביות שונות, ויש אפשרות אף לקיים אירועים בעלות נמוכה של כ-500 עד 600 שקלים בלבד.

מי דואג לניקיון החוף?

שירותי הניקיון מהווים חלק בלתי נפרד מהפקת האירוע, וקבוצת סער חי דואגת לשירותי ניקיון מקצועיים שיבטיחו להשאיר אחריהם חוף ים נקי ממש כפי שהוא התקבל בתחילת האירוע.

שתפו את המידע

תרצו
להתייעץ?
אנתנו כאן בשבילכם
לנופש ואירועים לקורס ושירותי הצלה