קמפינג בחוף בצת


חוף בצת הוא אחד מן החופים האהובים והנוחים ביותר על מי שנהנה מלינת שטח לצד הים, וזאת בזכות היתרונות המשמעותיים של החוף.

חוף בצת מתוכנן ברובו לשכן שוהים אשר רוצים להעביר את הלילה על החוף, וכך הוא משלב בו אלמנטים שונים המתאימים ללינת שטח בצפון, עם שהות נוחה, נעימה ואיכותית.

ביניהם ניתן למנות שתי אפשרויות לינה שונות, כל אחת מהן מתאפיינת בתנאים שונים במקצת, ולצידן שירותים שונים אשר נועדו להפוך את חוויות השהות והלינה למיטביות.

להזמנת אונליין לחצו כאן

מה במתחם חניון הלילה

 חוף בצת כולל בו שני מתחמים אשר נועדו ללינת שטח, כל אחד מהם מתאפיין בסוג שונה במקצת של לינה באוהלים:

  • מתחם קמפינג: מתחם סטנדרטי להקמת אוהלים פרטיים אשר כולל בו את כל התנאים והיתרונות הנחוצים ממתחם קמפינג איכותי ונעים ללינה.
  • מתחם וי-איי-פי: מתחם ייעודי אשר כולל אוהלים המסופקים על ידי חברות ייעודיות, ואלו הם אוהלים גדולי מימדים אשר מאפשרים לשכן עד שבעה אנשים, ולצד כל אוהל שולחן קק"ל ייעודי למען שדרוג חווית השהות.

בנוסף לשתי אפשרויות לינת השטח של חוף בצת, מתחמי הקמפינג כוללים בהם תנאים וגישה לשירותים אשר הופכים את החוויה למיטבית, ובעיקרם התנאים הבאים:

  • מלתחות ושירותים: מתחם החוף כולל בו מלתחות ושירותים איכותיים בעלי רמה גבוהה של ניקיון ונוחות, אשר מאפשרים אף שהות ארוכת טווח.
  • מנגל ומדורות: מתחם הקמפינג של חוף בצת כולל בו אישור על הדלקת אש, מה שמתבטא באפשרות להדלקת מנגל למען צליית מזון ואף הדלקת מדורות ליצירת שהות אינטימית ונעימה במיוחד.
  • מקומות ישיבה: מתחם החוף כולל בו כיסאות ים לכל דורש וללא עלות כדי לאפשר לשוהים ליהנות מנוחות מרבית.
  • קיוסק: בחוף פועל קיוסק מן השעות המוקדמות של הבוקר ועד השעות המאוחרות של הלילה, אשר נועד לספק לשוהים את כל המצרכים הנדרשים להם לחוויה שלמה ואיכותית במיוחד.

מעוניינים לקבל מידע נוסף

מלאו את פרטיכם ונציג החברה ייצור עמכם קשר בהקדם

שתפו את המידע

תרצו
להתייעץ?
אנתנו כאן בשבילכם
לנופש ואירועים לקורס ושירותי הצלה